Je To Nezdravé Byť Príliš Pripútaní Zdravie?

Je To Nezdravé Byť Príliš Pripútaní Zdravie?

CHOCHP je treťou najčastejšou príčinou úmrtí v Spojených Štátoch. Ale povedomie verejnosti o stav zaostáva ďaleko za jej vplyv. V DNA replikácii procesu, HTT gén obsahuje segment trinucleotide CAG, ktoré sa bežne nachádzajú kdekoľvek medzi 10 a 35-krát. Avšak, v prípade huntingtonovej choroby, to trinucleotide CAG opakovaní sám 36 na viac ako 120-krát.Rozšírená CAG segment vedie k produkcii nezvyčajne dlhú verziu huntingtin bielkovín. Podlhovasté bielkovín je nakrájame na menšie, toxické fragmenty, ktoré sa viažu dohromady a hromadia sa v neurónov, narušenie normálnej funkcie týchto buniek" (Genetika Domov Odkaz).

Slovo Ankylozujúcej znamená zápal chrbtice pri Spondylitídy znamená spoločné, ktorá je stanovená pevná a nedá sa ohýbať. Takže v jednoduchých termínoch, Ankylozujúcou Spondylitídou je stav, ktorý zahŕňa chrbtice stále zapálené a ako dôsledok stále pevné a tuhé.

Čo má tendenciu stať, je, že šľachy alebo väzy pripojené k chrbtice stať opuchnuté. Keď opuch znižuje, je nahradený porasty kosti. Keď sa to stane viackrát, tam sa stáva viac a viac kosti, kde tam použitý byť šľachy alebo väzy, až nakoniec spoločný poistky spolu.

Vzala som meditačnej praxe do môjho aktívneho života, učením sa, ako možno pozastaviť v okamihu, ako som sa cítil, moja úzkosť vzostupe. Dal som moje uzdravenie prvý a všetky ostatné aktivity druhý. (Ak bol som matka, aby niektoré veľmi malé deti, určite by tam boli časy ich potreby by malo prijať prednosť, ale pochopil som obetoval svoje potreby dôsledne bol súčasťou príčinu choroby.) Niektoré domáce práce len nedostal urobiť, kým môj manžel ponúkol mi pomoc.

Vytvoril som oddychových časov s mojím zvuk lieku, ktoré neboli prerušené. Som odhodlaná ticho vo mne, aby obnovil moju vnútornú rovnováhu.

Cvičenie - Fyzickej aktivity je potrebné udržať svaly v tele z atrophying, kĺby, šľachy a väzy flexibilné a elastická, a aby sa obeh krvi a kyslíka v celom tele. Zotrvačnosť je obrovský, rizikový faktor mnohých ochorení, ako sú srdcové choroby, diabetes, hypertenzia a obezita Mierne cvičenie medzi 10 až 30 minút denne pomáha ovládať chudnutie , znižujú stres, zlepšuje krvný obeh, a zmenšujú riziko pre krvi, srdca a tepnových chorôb. Robím cvičenie je lepšie ako dong žiadne. Chôdza, beh, upratovanie, záhradníctvo, tanec a strečing sú len niektoré príklady z každodenné cvičenie, Ak máte udržiavané sedavý životný štýl je potrebné začať akékoľvek cvičenie pluku pomaly a vybudovať. Začnite s 10 minút a prácu si cestu až 30 minút denne. Nezabudnite prepnúť do vašej každodennej cvičenia, aby sa zabránilo nuda a monotónnosť. Tridsať minút cvičenia, 7 dní v týždni je ideálny spôsob, ako lepšie vaše zdravie.

Z tohto dôvodu, mužský orgán pokožky musí byť vystavený zdravá antioxidantov. Jeden spôsob, ako k dosiahnutiu tohto cieľa je prostredníctvom denných uplatňovanie prvej sadzba členského zdravie crème (zdravotníckych odborníkov odporučiť Man1 Muž Olej, ktorý je klinicky dokázané, že mierna a bezpečný pre pokožku) Jasne, aby to bolo efektívne, crème musí obsahovať antioxidantov. Môže to ľahšie byť dosiahnuté, ak krém obsahuje vitamíny A a C, rovnako ako alfa-hydroxy kyseliny. Všetky tieto tri majú antioxidačné schopnosti. Vitamín A má pridaný bonus boj proti baktériám, ktoré spôsobujú mužnosť vône, zatiaľ čo vitamín C tiež pomáha dať mužský orgán pokožky, jej potrebné tón a pružnosť. Alfa lipoová má silné antioxidačné vlastnosti a tiež pomáha zvýšiť tých vitamínu C.

zdravie zdravotnej starostlivosti, životný štýl